Nederland 1

17:55Socutera5m
18:00NOS Journaal15m
18:15EenVandaag35m
18:50NOS Sportjournaal15m
19:05Kassa55m
20:00NOS Journaal25m
20:25Vive la Frans45m
21:10Golden Oldies, the Road To Berlin45m
21:55Koefnoen35m
22:30NOS Studio Sport Eredivisie55m
23:25NOS Studio Sport30m
23:55NOS Journaal15m
00:10Koefnoen35m
00:45Bloedverwanten50m
01:35EenVandaag1u35m
02:10NOS Journaal5m
02:15NOS Journaal17m
02:32Tekst-TV5u33m

Nederland 2

17:00NOS Journaal5m
17:05Geloof & 'n Hoop Liefde30m
17:35Bakkie Troost30m
18:05Kloosterserie 201430m
18:35De wandeling30m
19:05Nederland zingt special30m
19:35Blauw Bloed45m
20:20Verborgen verleden45m
21:05Hollands Hoop55m
22:00Nieuwsuur35m
22:35Opium50m
23:25KRO Detectives: Line of Duty1u5m
00:30Holy Motors2u49m
02:19De Nachtzoen11m
02:30Nieuwsuur40m

Nederland 3

17:35Street Magic10m
17:45De BZT show1u0m
18:45NOS Jeugdjournaal15m
19:00Zapp Music Challenge25m
19:25Welkom bij de Romeinen35m
20:00Dynamo: Magician Impossible50m
20:50DWDD Saturday Night2u5m
22:55DWDD saturdaynight film: Standing in the shadows of Motown1u20m
00:15NOS Studio Sport Eredivisie1u0m
01:15Het Beste van 101TV2u32m
02:47Tekst-TV3u43m

RTL 4

17:00Droom Van Een Tweede Huis30m
17:30House Vision30m
18:00RTL Nieuws5m
18:05Eigen Huis & Tuin50m
18:55RTL Woonmagazine35m
19:30RTL Nieuws20m
19:50VriendenLoterij: KiKa PrijzenMarathon5m
19:55RTL Weer5m
20:00Holland's Got Talent2u0m
22:00[tip] Dit Was Het Nieuws1u0m
23:00Meeuwis & De Mol Maken Vrienden1u0m
00:00RTL Nieuws10m
00:10RTL Weer5m
00:15Pluijms Eetbare Wereld30m
00:45Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst2u16m
02:01Teleshop 4: Nachtlounge - Hollandse Meiden2u29m

RTL 5

17:00Tabatha's Salon Takeover1u0m
18:00Holland's Next Top Model1u0m
19:00Zon, Seks & Je Ouders In Shock1u0m
20:00From Paris With Love1u50m
21:50Broken Arrow2u10m
00:00Mislukte Plastische Chirurgie1u0m
01:00Teleshop 5: Nachtlounge - Babes2u1m
02:01Teleshop 5: Nachtlounge - Babes3u29m

RTL 7

17:00RTL Transportwereld30m
17:30Truck & Tractor Pulling30m
18:00RTL 7 Darts: European Championship6u0m
00:00Hustle & Flow3u5m
02:05Teleshop 7: Nachtlounge - Flirts3u25m

SBS 6

17:00Robs Grote Tuinverbouwing1u15m
18:15De 20 ...45m
19:00Lachen om Home Video's1u0m
20:00Het beste idee van Nederland1u0m
21:00Komt een man bij de dokter30m
21:30Komt een man bij de dokter1u0m
22:30Hart van Nederland - Late Editie10m
22:40Piets Weerbericht10m
22:50Wekelijkse Lotto Trekking5m
22:55Holland Zingt...50m
23:45Muziekherinneringen1u0m
00:45AstroTV5u15m

NET 5

17:25Extreme Home Makeover55m
18:20Castle50m
19:10Castle50m
20:00Rizzoli & Isles55m
20:55King & Maxwell55m
21:50Body of Proof55m
22:45King55m
23:40Castle50m
00:30Blast From the Past3u10m
02:40Astro TV30m

Veronica

18:00Roadtrippers15m
18:15Border Security25m
18:40Border Security30m
19:10[tip] Pawn Stars55m
20:05[tip] Hardcore Pawn50m
20:55Storage Hunters55m
21:50Storage Wars: New York30m
22:20[tip] Pawn Stars50m
23:10[tip] Hardcore Pawn50m
00:00Brouwersch20m
00:20Roadtrippers10m
00:30The Viral Show30m
01:00Nachtprogrammering4u0m

RTL 8

17:05Extreme Bruiden1u0m
18:05The voice of Holland1u55m
20:00Crime Scene Investigation55m
20:55Crime Scene Investigation55m
21:50CSI: Miami55m
22:45Leverage55m
23:40Shark55m
00:35Friday the 13th2u45m
02:20Teleshop 8: Nachtlounge - Hollandse Meiden3u10m

Fox

17:45Storage Wars Canada30m
18:15Voorbeschouwing WK Kwalificatie11m
18:26WK Kwalificatie Damesvoetbal2u4m
20:30Maurits en Mimoun vragen om problemen50m
21:20Beyond Scared Straight40m
22:00The Walking Dead50m
22:50Chicago Fire50m
23:40Intervention50m
00:30The Walking Dead50m
01:20House1u50m
02:10House40m
02:50House40m

BBC 1

17:00Final Score1u25m
18:25BBC News10m
18:35Regional News and Weather10m
18:45Pointless Celebrities45m
19:30Strictly Come Dancing1u50m
21:20Doctor Who45m
22:05Casualty50m
22:55The National Lottery Live10m
23:05BBC News20m
23:25Match of the Day1u20m
00:45The Football League Show2u20m
02:05Weather for the Week Ahead5m
02:10BBC News4u50m

BBC 2

17:30Flog It!1u0m
18:30100k House: Tricks of the Trade1u0m
19:30Gardeners' World30m
20:00Restoring England's Heritage30m
20:30Swallowed by the Sea: Ancient Egypt's Greatest Lost City1u0m
21:30Dad's Army30m
22:00QI XL45m
22:45A Poet in New York1u15m
00:00The Accidental Husband1u25m
01:25TOTP 22u0m
02:25Kicks1u20m

BBC 3

20:00Doctor Who: The Ultimate Guide1u0m
21:00[tip] Top Gear1u0m
22:00Sherlock1u30m
23:30Live at the Apollo30m
00:00Family Guy25m
00:25Family Guy20m
00:45Family Guy25m
01:10Family Guy20m
01:30Family Guy20m
01:50Family Guy1u15m
02:05Bad Education5m
02:10Family Guy25m
02:35Live at the Apollo30m
02:35The Revolution Will Be Televised0m

BBC 4

20:00Land of the Lost Wolves1u0m
21:00Maps: Power, Plunder and Possession1u0m
22:00The Code55m
22:55The Code55m
23:50Elvis: That's Alright Mama 60 Years On1u0m
00:50Top of the Pops40m
01:30Land of the Lost Wolves1u30m
02:00Even More Guitar Heroes at the BBC30m
02:30Sounds of the Sixties30m
03:00Maps: Power, Plunder and Possession1u0m

Omroep Brabant

17:27FC onder ons33m
18:00Hart voor muziek30m
18:30Brabant nieuws12m
18:42Weer2m
18:44Komt een aap bij de dokter16m
19:00Dik tevreden30m
19:30Brabant nieuws12m
19:42Weer2m
19:44Slag om de Schelde16m
20:00Dik tevreden30m
20:30Brabant nieuws12m
20:42Weer2m
20:44Komt een aap bij de dokter16m
21:00Dik tevreden30m
21:30Brabant nieuws12m
21:42Weer2m
21:44Slag om de Schelde16m
22:00Dik tevreden30m
22:30Brabant nieuws12m
22:42Weer2m
22:44Komt een aap bij de dokter16m
23:00Dik tevreden30m
23:30Brabant nieuws12m
23:42Weer2m
23:44Slag om de Schelde6u23m