Nederland 1

17:25Blik op de Weg35m
18:00NOS Journaal10m
18:10NOS Studio Sport50m
19:00NOS Studio Sport Eredivisie1u0m
20:00NOS Journaal20m
20:20KRO De Reünie1u0m
21:20TROS TV Show50m
22:10NOS Studio Voetbal1u0m
23:10Jinek55m
00:05NOS Journaal10m
00:15Jinek55m
01:10WNL Op Zondag1u0m
02:10NOS Journaal20m
02:30NOS Journaal4m
02:34Tekst-TV3u21m

Nederland 2

17:00NOS Journaal5m
17:05AVRO Kunstuur1u0m
18:05Kunststof TV45m
18:50Focus: Is vlees eten echt ongezond?55m
19:45De Kennis van Nu30m
20:15De Voorstraat50m
21:05Tegenlicht55m
22:00Nieuwsuur35m
22:35Brandpunt45m
23:20Kruispunt27m
23:47Socutera8m
23:55De Kist25m
00:20Dode Dichters Almanak5m
00:25Nieuwsuur40m
01:05Buitenhof55m
02:00Nieuwsuur4u25m

Nederland 3

17:05Zappsport20m
17:25Zapp Weekjournaal35m
18:00Het Sinterklaasjournaal15m
18:15Caps Club30m
18:45NOS Jeugdjournaal10m
18:55Taarten van Abel30m
19:25Socutera1m
19:26[tip] De Wereld Draait Door29m
19:553 Op Reis35m
20:30A'dam - E.V.A. II55m
21:25Zondag met Lubach35m
22:00Comedy Club Katendrecht55m
22:55The Graham Norton Show55m
23:50NOS Studio Sport Eredivisie1u0m
00:50NOS Studio Sport50m
01:40NOS Studio Sport Eredivisie55m
02:35NOS Studio Sport45m

RTL 4

17:25Carlo & Irene: Life 4 You35m
18:00RTL Nieuws10m
18:10Carlo & Irene: Life 4 You1u10m
19:20VriendenLoterij: De Winnaars10m
19:30RTL Nieuws25m
19:55RTL Weer5m
20:00Familie Gezocht1u20m
21:20SlimmerIQen1u15m
22:35Rondkomen In De Schilderswijk1u5m
23:40RTL Nieuws10m
23:50RTL Weer5m
23:55Van Der Vorst Ziet Sterren1u0m
00:55Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst1u6m
02:01Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst2u29m

RTL 5

17:00Lust, Liefde Of Laten Lopen?35m
17:35Expeditie Robinson1u25m
19:00De Slechtste Chauffeur Van Nederland1u0m
20:00Independence Day3u0m
23:00Bobbi Eden: Dubbel D In L.A.1u0m
00:00De Deurwaarders: Betalen Of Leeghalen30m
00:30Teleshop 5: Nachtlounge - Babes1u31m
02:01Teleshop 5: Nachtlounge - Babes3u29m

RTL 7

17:00RTL Transportwereld30m
17:30RTL Autowereld30m
18:00Politie Op Je Hielen1u0m
19:00Stop! Politie1u0m
20:00The Peacemaker2u30m
22:30The Sum Of All Fears2u20m
00:50Business Class1u30m
02:20Teleshop 7: Nachtlounge - Flirts3u10m

SBS 6

17:00Bloemenoverval35m
17:35De Grote Verbouwing Australie55m
18:30vtwonen1u0m
19:30Wegmisbruikers1u0m
20:30Wegmisbruikers1u0m
21:30Undercover in Nederland1u0m
22:30Hart van Nederland - Late Editie15m
22:45Piets Weerbericht5m
22:50Reportage: Ik kreeg een kind van mijn moordende broer35m
23:25Hart van nederland special: de dubbele moord in Amsterdam-Noord1u25m
00:50Utopia Weekoverzicht1u0m
01:50Astrotv3u10m

NET 5

17:002 Broke Girls25m
17:252 Broke Girls30m
17:552 Broke Girls25m
18:202 Broke Girls30m
18:50Bean1u40m
20:30Horrible Bosses1u50m
22:20Evan Almighty1u45m
00:05Net5 presenteert: VIVA40020m
00:25Castle55m
01:20Body of Proof50m
02:10Astro TV30m
02:40Loop: Hart van Nederland3u20m

Veronica

18:00Veronica Formule 130m
18:30Ibiza Day & Night25m
18:55Border Security30m
19:25Border Security30m
19:55Border Security35m
20:30The Last Ship55m
21:25The Last Ship55m
22:20Hawaii Five-050m
23:10Stalker55m
00:05The Inbetweeners30m
00:35World Series of Poker 201430m
01:05Nachtprogrammering3u0m

RTL 8

17:00Extreme Bruiden1u0m
18:00Extreme Bruiden1u0m
19:00Big Fat Gypsy Weddings1u0m
20:00Crime Scene Investigation55m
20:55Crime Scene Investigation1u0m
21:55CSI: New York55m
22:50Bones50m
23:40Bones55m
00:35Shark45m
01:20Teleshop 8: Nachtlounge - Hollandse Meiden41m
02:01Teleshop 8: Nachtlounge - Hollandse Meiden3u29m

Fox

17:05Kendra on Top25m
17:30Hoarders50m
18:20Obsessed50m
19:10Obsessed50m
20:00Bid & Destroy20m
20:20Release the Hounds50m
21:10Shark Tank50m
22:00Traffic2u25m
00:25'Til Death25m
00:50'Til Death25m
01:15'Til Death25m
01:40'Til Death25m
02:05'Til Death20m
02:25'Til Death20m
02:45Joan & Melissa: Joan Knows Best?40m

BBC 1

17:00Points of View15m
17:15Songs of Praise35m
17:50Life Story1u0m
18:50BBC News15m
19:05Regional News and Weather10m
19:15Countryfile1u0m
20:15Strictly Come Dancing45m
21:00Antiques Roadshow1u0m
22:00Remember Me1u0m
23:00BBC News20m
23:20Regional News and Weather10m
23:30Match of the Day 21u0m
00:30The Apprentice1u0m
01:30Protocol1u30m
03:00Weather for the Week Ahead5m

BBC 2

18:00Coast30m
18:30Glorious Gardens from Above45m
19:15Flog It!45m
20:00Secrets of the Castle with Ruth, Peter and Tom1u0m
21:00The Mekong River with Sue Perkins1u0m
22:00World's Greatest Food Markets1u0m
23:00Russell Howard's Good News30m
23:30The Wrong Mans30m
00:00The Wrong Mans30m
00:30Moon1u30m
02:00The Quatermass Experiment1u20m

BBC 3

20:00Formula 1: The Abu Dhabi Grand Prix - Highlights1u0m
21:00Pop's Greatest Dance Crazes15m
21:15The Proposal1u45m
23:00Family Guy20m
23:20Family Guy25m
23:45Some Girls30m
00:15American Dad!20m
00:35American Dad!25m
01:00Life Is Toff30m
01:30The Revolution Will Be Televised30m
02:00Snow, Sex & Suspicious Parents1u0m
03:00Some Girls30m

BBC 4

20:00The Great War40m
20:40Britain's Wild Places10m
20:50Britain's Wild Places10m
21:00The Day of the Triffids30m
21:30The Day of the Triffids30m
22:00Hunt vs Lauda: F1's Greatest Racing Rivals1u0m
23:00Jim Clark: The Quiet Champion1u0m
00:00Dolly Parton @ Glastonbury 20141u10m
01:10Kenny Rogers: Cards on the Table1u0m
02:10Country Kings at the BBC1u0m

Omroep Brabant

17:00Verborgen museumschatten16m
17:16Dit is mijn leven25m
17:41Het Gevoel van Daar16m
17:57De Canon van Lammers33m
18:30Brabant nieuws12m
18:42Weer2m
18:44Het Gevoel van Daar13m
18:57De Canon van Lammers33m
19:30Brabant nieuws12m
19:42Weer2m
19:44Het Gevoel van Daar13m
19:57De Canon van Lammers33m
20:30Brabant nieuws12m
20:42Weer2m
20:44Het Gevoel van Daar13m
20:57De Canon van Lammers33m
21:30Brabant nieuws12m
21:42Weer2m
21:44Het Gevoel van Daar13m
21:57De Canon van Lammers33m
22:30Brabant nieuws12m
22:42Weer2m
22:44Het Gevoel van Daar13m
22:57De Canon van Lammers33m
23:30Brabant nieuws12m
23:42Weer2m
23:44Het Gevoel van Daar13m
23:57De Canon van Lammers5u9m